fbpx

 Линк:  Terra Olivia Villas and Suites

 

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 21.04 ДО 27.05.2023 И ОД 25.09 ДО 25.10.2023

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.05 ДО 09.07.2022 И ОД 21.08 ДО 24.09.2023

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2022 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 10.07 ДО 20.08.2023

ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 24.03.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 21.04 ДО 03.06.2023

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

TERRA OLIVIA Luxury Villas & Suites Paliouri www.terra-olivia.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0 21.04-27.05
25.09-25.10
28.05-24.06 25.06-09.07 10.07-20.08 21.08-31.08 01.09-09.09 10.09-24.09
Suite Sharing Pool Up to 4 pax (3 ) (2+2) 156 202 277 335 318 266 202
Villa Up to 5 pax 225 295 381 462 393 364 289
Мин. Престој 3 3 3 3 3 3 3
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1. Cancellation policy:
15-9 days before the arrival 30%
8-6 days before the arrival 50%
5-1 days before the arrival 80%
Non-show 100%
2. Suite Sharing Pool maximum occupancy: 2 adults + 2 children up to 11.99 or 3 adults.
Прочитано 54 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top