fbpx

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

За оваа програма нема да има организиран превоз, понудата се однесува за сопствен превоз

-Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
-Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
-Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).
Првите два и последните 3 термина се ПРОМО ЦЕНИ, и истите на подложат на попуст

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 28.02.2023, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 03.03.2022

Период Ноќ. 1/2 еко 1/2 1/2 ssv 1/3 еко 1/3 градина 1/3 пог.море 1/3+1 1/4sv
20.05-27.05.2023 7 79 89 99 89 99 119 139 149
27.05-03.06.2023 7 109 119 129 119 129 159 179 189
03.06-10.06.2023 7 189 199 209 199 209 249 269 279
10.06-17.06.2023 7 269 299 319 299 319 339 359 369
17.06-24.06.2023 7 299 339 349 339 349 369 389 399
24.06-01.07.2023 7 359 399 419 399 419 429 469 479
01.07-08.07.2023 7 449 469 489 469 489 519 549 559
08.07-15.07.2023 7 449 469 489 469 489 519 549 559
15.07-22.07.2023 7 449 469 489 469 489 519 549 559
22.07-29.07.2023 7 489 519 539 519 539 569 599 609
29.07-05.08.2023 7 489 519 539 519 539 569 599 609
05.08-12.08.2023 7 489 519 539 519 539 569 599 609
12.08-19.08.2023 7 459 479 499 479 499 529 569 579
19.08-26.08.2023 7 369 399 389 399 389 429 479 489
26.08-02.09.2023 7 299 329 339 329 339 379 419 429
02.09-09.09.2023 7 219 239 249 239 249 279 309 329
09.09-16.09.2023 7 159 169 179 169 179 189 219 229
16.09-23.09.2023 7 109 129 119 129 119 149 159 169
23.09-30.09.2023 7 79 89 99 89 99 119 139 149

Опис на сместување
Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, 1/2 еко студиа кој немаат поглед , а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден)
-Eko 1/2 студиата (гледат во ѕид)
-Еко 1/3 студиата се на приземје и немаат сопстена тераса, т.е седењето им се наоѓа пред врата во внатрешниот дел на вилата (двор)
-1/2ссв студиата гледат во ѕид и странично према море (нема чист поглед)
-1/2пул вју се свртени од внатрешноста према базен,
-1/3+1 собата е лоцирана на приземје и има своја надворешна тераса,
-1/4св е лоцирана на 1ви спрат и гледа према улица и према море.

Прочитано 480 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top