fbpx

Вила Катерина се наоѓа во Лептокарија, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен интернет и простор за багаж. На три спрата располага со трокреветни, четврокреветни студиа и апартмани
Во секоја соба има опремена кујна, тоалет со туш, телевизор, клима уред (со доплата на лице место 5еур на ден) и тераса…
•Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
•Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
•Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, првите и последните два термина се промо цени)

7% попуст за резервација со 50% уплата до 31.03.2023
Доплата за остатокот од 50% до 30.04.2023


ВИЛА КАТЕРИНА - ЛЕПТОКАРИЈА

термини ноќи студио 1/2 студио 1/3
27.05-03.06.2023 7 69€ 89€
03.06-10.06.2023 7 109€ 119€
10.06-17.06.2023 7 149€ 159€
17.06-24.06.2023 7 189€ 199€
24.06-01.07.2023 7 219€ 239€
01.07-08.07.2023 7 259€ 269€
08.07-15.07.2023 7 279€ 289€
15.07-22.07.2023 7 289€ 299€
22.07-29.07.2023 7 319€ 329€
29.07-05.08.2023 7 319€ 329€
05.08-12.08.2023 7 319€ 329€
12.08-19.08.2023 7 319€ 329€
19.08-26.08.2023 7 309€ 319€
26.08-02.09.2023 7 279€ 299€
02.09-09.09.2023 7 229€ 249€
09.09-16.09.2023 7 189€ 209€
16.09-23.09.2023 7 139€ 159€
23.09-30.09.2023 7 89€ 99€

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 8 дена / 7 ноќевања
Цени во € плаќање во денари 1€ = 62 денари

Услови:
-Доплата за клима уред 5€ на ден ( се плаќа во вилата )
-Туристичка такса 0,50 центи на ден за соба (се плаќа во објектот)

 

Повратен превоз до Лептокарија чини:
ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:
-Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице
-Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице
-Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице
-Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице
-Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа:
-Битола (Спортска сала) – 40€ по лице
-Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола – 40€
-Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице
-Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 55€ по лице
-Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -45€ по лице
-Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -45€ по лице

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe
– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур
– Деца до 1,99 години бесплатно

 

Прочитано 232 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top