fbpx

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и едно студио со поглед кон улицата.

Сите студија се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен. Студијата се наоѓаат на втор кат и секое студио е оремено со ТВ, интернет - WI-FI, сопствена кујна и тоалет, тераса, клима (5еур доплата на ден - се плаќа во Вилата).

* Фотографиите од Вила Евангелиа се од информативен карактер.

-Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба. Организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
-Цените се однесуваат за наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) .
*за оваа понуда не нудиме организиран превоз до Сарти
-Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите два и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст)

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 28.02.2023, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 03.03.2023

СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

ВИЛА ЕВАНГЕЛИА - САРТИ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Број ноќевања 1/3 GV 1/3 SV
20.05-27.05.2023 7 89 99
27.05-03.06.2023 7 119 129
03.06-10.06.2023 7 199 209
10.06-17.06.2023 7 289 309
17.06-24.06.2023 7 329 339
24.06-01.07.2023 7 389 409
01.07-08.07.2023 7 459 469
08.07-15.07.2023 7 459 469
15.07-22.07.2023 7 459 469
22.07-29.07.2023 7 509 519
29.07-05.08.2023 7 509 519
05.08-12.08.2023 7 509 519
12.08-19.08.2023 7 469 479
19.08-26.08.2023 7 379 389
26.08-02.09.2023 7 319 329
02.09-09.09.2023 7 229 239
09.09-16.09.2023 7 169 179
16.09-23.09.2023 7 129 119
23.09-30.09.2023 7 89 99
Прочитано 459 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top