fbpx

Линк од хотел: ISLA BROWN CORINTHIA 5*

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 14.04.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 14.04 ДО 31.10.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ISLA BROWN CORINTHIA 5*
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
10 01.04-30.04
16.09-30.09
01.05-30.06 01.07-29.07
26.08-15.09
30.07-25.08
Classic Inland View with balcony 155 170 184 193
Трето лице 40 40 40 40
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Deluxe Sea View with balcony 206 226 245 256
Трето лице 40 40 40 40
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Executive Sea View Suite with balcony 258 283 305 321
Трето лице 40 40 40 40
Четврто лице 29 29 29 29
1 дете од 2-11.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 год. 17 17 17 17
3 дете од 2-11.99 год. 17 17 17 17
Полупансион за лице на ден 33 33 33 33
Деца од 4-11.99 год. 19 19 19 19
Минимум престој 3 3 5 5
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-21 days before check-in 100% of total amount
Прочитано 169 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top