fbpx

Линк од хотел: AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI

25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023
20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023
15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.05.2023
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

AGIONISSI RESORT 4* AMOULIANI
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН
4 15.05-14.06 15.06-14.07 15.07-28.08 29.08-30.09
Double Room Garden View 73 84 112 90
Double Room Sea View 78 101 134 101
Single Room Garden View 95 123 151 140
Family Room Garden View 2+2 chd 0-12.99 год.
(за соба)
134 196 280 196
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: ресторан,бар,бар на плажа,базен,тенис,детско игралиште,видео игри,фитнес, СПА центар,мини маркет , продавница за сувенири, бесплатни чадори и лежалки на плажа. Појадокот е шведска маса а вечерата избор од 5 главни јадења .
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

 

Прочитано 698 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top