fbpx

Линк од хотел: NATASA HOTEL 3* THASSOS SKALA POTAMIAS

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 ЗА DBL STANDARD И DBL SUPERIOR
15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 ЗА FAMILY 2 SPACES
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

NATASA HOTEL 3* THASSOS SKALA POTAMIAS
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
0 26.05-09.06
11.09-24.09
10.06-30.06 01.07-10.07
28.08-10.09
11.07-27.08
Double Standard 24 28 32 39
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Superior 27 33 36 45
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 30% 30% 30% 30%
Family 2 Spaces Up to 5 pax 46 56 62 77
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 2-11.99 10 11 11 12
Полупансион 12 12 12 12
Деца од 2-11.99 г. 8 8 8 8
Мин. престој 3 4 4 5
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1.Cancellation policy:
10-8 days before arrival 40%
7-4 days before arrival 60%
3-1 days before arrival 90%
Non-show 100%
2.HB:
Buffet breakfast and all types of coffee (from automatic machine)
Dinner served menu ( choice between 2 main dishes )
Прочитано 451 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top