fbpx

Куќата се наоѓа во централниот дел на островот, на околу 200 m од плажата Galini и од плажата Limanaki, наспроти куќата Filiko I. Опремена е во етно стил со камена фасада. Во дворот се наоѓа летниковец со гарнитура за седење. Со идеална позиција, недалеку од две плажи до кои може да се стигне пешки, и во непосредна близина на маркетот. Составена од двокреветни студија со пространи тераси и гарнитури за седење. Идеална за парови. Се наоѓа во мирниот дел, во непрометна улица, каде што не е проблем за паркинг пред куќата или во близина.

10% ПОПУСТ ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022

5% ПОПУСТ ЗА 40% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 И ДОПЛАТА ДО 31.01.2023

 

Прочитано 438 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top