fbpx

Stefania Studios е комплекс од 3 објекти (изградени 2014 – 2015 год.), идеално лоциран во мирниот дел на Никити, на околу 80 м оддалеченост од плажата. Овој модерно изграден комплекс се состои од комфорни и комплетно опремени студија и апартмани, наменети за сместување на 3 – 4 лица. Сите сместувачки капацитети се наоѓаат на приземје или на 1. кат и имаат опремена кујна, купатило, тераса со гарнитура за седење, TV, Wi Fi интернет, клима уред, чие користење е вклучено во цената. Комплексот има голем, ограден и убаво среден двор и приватен паркинг.

Во случај кога цената е редовна (без попуст за рана уплата, специјална понуда или ласт минит понуда), за валидна резервација се смета уплата од минимум 50% од вкупната сума. Останатиот дел се доплаќа минимум 30 дена пред поаѓање.

 

 

Прочитано 2000 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top