fbpx

 Веб страна

https://apanemia-apartments.com/

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.07.2022 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 22.06 ДО 14.07.2022 ЗА МИНИМУМ 5 НОЌЕВАЊА
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.07.2022 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 15.07 ДО 27.08.2022 ЗА МИНИМУМ 5 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА
Тип соба 01.04-16.06 17.06-14.07 15.07-27.08 28.08-15.09 16.09-15.10
One Bedroom Apartment 54 99 152 99 54
Трето лице 13 13 0 13 13
Четврто лице 12 12 0 12 12
1 дете од 2-7.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-7.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 2-7.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Минимум престој 3 3 5 3 3
Stayover tax 0.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: 300 метри од плажа, балкон, клима, кујна,САТ ТВ, фен,фрижидер
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-5 days before check-in 100% of total amount
Cancelled 6-20 days before check-in 50% of total amount
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ
Прочитано 2042 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2022

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top