fbpx

 

OSTA OFRYNIO PALM OFRYNIO www.costaofriniobooking.gr
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ
0/4 01.05-31.05 01.06-15.06 16.06-30.06 01.07-31.08 01.09-15.09 16.09-30.09 01.10-31.10
Suite up to 4 pax
1 Bedroom
65 70 74 88 70 65 56
Мин. Престој 2 2 2 4 3 2 1
Stayover tax 0.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation Policy
7-4 days prior to arrival 30%
3-1 days prior to arrival 40%
Non-show/Early Departure 100%
Прочитано 515 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2022

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top