fbpx

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.08.2022 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 26.08 ДО 10.09.2022
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.08.2022 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.09 ДО 31.10.2022

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

LUCY HOTEL 5* KAVALA www.lucyhotel.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
10/0/4 21.04-25.04 26.04-31.05
01.10-31.10
01.06-30.06
01.09-30.09
01.07-31.08
Superior Room Without Balcony 48 59 67 74
Трето лице 35 70% 70% 70%
1 детте од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 19 50% 50% 50%
Superior Sea View 52 65 74 82
1 дете од 0-1.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
Junior Suite Sea View 67 83 93 104
Трето лице 35 70% 70% 70%
1 детте од 2-11.99 г. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 г. 19 50% 50% 50%
Полупансион 20 14 18 19
Деца од 2-11.99 г. 10 14 18 19
Мин. престој 3 3 3 5
Stayover tax 4 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: ресторан,бар,отворен базен, бар на базен, 3 конференциски сали, банкет сала, а ла карт ресторан,паркинг, WI-FI
Соби: сеф,,фен,САТ ТВ,мини бар,клима,телефон,WI-FI
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
1. Cancellation policy:
01/05-30/06 & 01/09-31/10: 8-1 days prior to arrival, 30% fees
01/07-31/08: 11-1 days prior to arrival, 50% fees
Non show or early departure for all periods: 100 % fees
2.Maximum occupancy in Superior Sea View : 2 adult+ 1 infant up to 1.99 years old

 

Прочитано 436 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2022

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top