fbpx

https://costaofryniobooking.gr/en/home-2/

 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ
0/4 01.05-31.05 01.06-30.06 01.07-31.08 01.09-15.09 16.09-30.09 01.10-31.10
Apartment up to 4 pax 1 Bedroom Sharing Pool 56 65 79 65 60 51
Мин. Престој 2 2 4 3 2 1
Stayover tax 0.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД
Cancellation Policy
7-4 days prior to arrival 30%
3-1 days prior to arrival 40%
Non-show/Early Departure 100%
Прочитано 616 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2022

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top