fbpx

 Линк од хотел: DESPOTIKO APARTMENTS HOTEL & SUITES 3* TRISTANIKA

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2023 17% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 08.05 ДО 30.09.2023
( ВАЖИ ЗА STANDARD STUDIO )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2023 17% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 14.08 ДО 30.09.2023
( ВАЖИ ЗА STANDARD TRIPLE APARTMENT )

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2023 17% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.07 ДО 19.07.2023 ОД 23.07 ДО 05.08 И ОД 20.08 ДО 30.09.2023
( ВАЖИ ЗА STANDARD APARTMENT )

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

DESPOTIKO APARTMENTS HOTEL & SUITES 3* TRISTANIKA
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ
10 28.04-01.06 02.06-29.06 30.06-20.07
03.09-16.09
21.07-02.09 17.09-23.09 24.09-30.09
Eco Suite 55 67 80 92 67 55
Standard Double Studio 31 40 49 58 40 31
Grand Eco Suite 74 86 98 110 86 74
Трето лице 12 12 12 12 12 12
1 дете од 2-11.99 год. 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5
Standard Triple Apartment 40 49 58 67 49 40
Трето лице 12 12 12 12 12 12
1 дете од 2-11.99 год. 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5
Loft Eco Suite 55 67 80 92 67 60
Трето лице 12 12 12 12 12 12
Четврто лице 12 12 12 12 12 12
1 дете од 2-11.99 год. 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5
2 дете од 2-11.99 год. 5 5 5 5 5 5
Standard Apartment 34 43 52 61 43 34
Трето лице 12 12 12 12 12 12
1 дете од 2-11.99 год. 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5
2 дете од 2-11.99 год. 5 5 5 5 5 5
Family Eco Suite 92 104 116 128 104 92
Трето лице 12 12 12 12 12 12
Четврто лице 12 12 12 12 12 12
1 дете од 2-11.99 год. 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5 7.5
2 дете од 2-11.99 год. 5 5 5 5 5 5
3 дете од 2-11.99 год. 5 5 5 5 5 5
Минимум престој 3 5 5 5 3 2
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:паркинг, базен, џакузи,масажа,фитнес,базен за деца, детско игралиште,бар,ресторан, таверна,кошарка, тенис
Соби :чајна кујна,клима,телефон,фрижидер,WI-FI,ТВ ,фен,балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy
Non show 100% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-14 days before check-in 30% of total amount
Hotel policy starting season 2023: 1. Hotel will operate on room-only basis, with the possibility of extra charge for breakfast or dinner. 2. All guests must provide a valid credit card upon check in 3.
Stays for more than 10 nights will not be accepted. 4. Groups of more than 2 rooms travelling together will not be accepted. 5. Any booking may be declined at the sole discretion of the hotel.

 

Прочитано 1610 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top