fbpx

Линк од хотел:  KING MARON HOTEL & SPA 4* Platanitis Beach KomotiniKING MARON HOTEL & SPA 4* Platanitis Beach Komotini

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.05.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.05 ДО 15.10.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

KING MARON HOTEL & SPA 4* Platanitis Beach Komotini www.kingmaron.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
15 15.05-21.05
25.09-15.10
22.05-18.06
12.09-24.09
19.06-09.07
28.08-11.09
10.07-27.08
Double Classic Inland View 46 64 86 102
Double Classic Side Sea View 49 66 88 104
Double Executive Side Sea View 52 69 92 108
Junior Suite Inland View 55 72 94 111
Трето лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Junior Suite Side Sea View up to 4 pax 64 81 104 120
Трето лице 70% 70% 70% 70%
Четврто лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
2 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Suite Executive Panoramic Sea View up to 4 pax 81 98 122 139
Трето лице 70% 70% 70% 70%
Четврто лице 70% 70% 70% 70%
1 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
2 дете од 2-11.99 г. 50% 50% 50% 50%
Мин. Престој 1 1 3 3
Stayover tax 3 EUR по соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancellation policy:
10-8 days before arrival 40%
7-4 days before arrival 60%
3-1 days before arrival 80%
Non-show/Early Departure 100%
Прочитано 1198 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top