fbpx

Локација: 3км од Лептокарија, 80 км од Солун
Капацитет: 220 соби и свити
Услуга: се вклучено
Хотелски содржини: ресторан, таверна, кафетерија, 1 голем базен, и 1 помал детски, бар (маин бар, поол бар, беацх бар), ТВ сала, мини маркет, сауна, фитнес центар, хидро масажа, фризер, билијард, спортски терени, тенис, одбојка, кошарка, пинг-понг, мини голф), детско игралиште, водни спортови

Опременост на собите: клима уред,телефон, радио,ТВ, Мини бар, фен, фрижидер, балкон

Линк од хотел: POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.09.2023 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 06.09 ДО 30.09.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– СЕ ВКЛУЧЕНО
0 30.04-07.06
24.09-31.10
08.06-08.07
30.08-23.09
09.07-29.08
Single Standard 69 122 163
Double Standard 63 83 114
Трето лице 70% 70% 70%
1 дете од 2-12.99 год. Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-12.99 год. 50% 50% 50%
Минимум престој 3 3 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:тенис,конгрес,мини голф,отворен базен,детско игралиште ,мини клуб,спортови на вода,ресторан,бар и др.
Соби: телефон,клима,САТ ТВ ,сеф,интернет,мини бар
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Non show 50% of total amount
Early departure 100% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 20% of total amount

Медија

  • Локација:
Прочитано 107 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top