fbpx

 Линк: Blue Carpet Luxury Suites, Pefkohori

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 20% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 15.03.2023 15% ПОПУСТ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
2000/1/4 28.04-18.05 19.05-01.06
24.09-14.10
02.06-15.06
10.09-23.09
16.06-13.07
27.08-09.09
14.07-26.08
Suite Triple Standard 81 96 112 143 169
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Double Sea View 97 116 141 171 201
Suite 2 level up to
4 pax
104 123 150 183 215
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Two Level Sea View Up to 4 pax 118 139 170 207 244
Трето лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Четврто лице Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-11.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Suite Double Sea View Private Pool 123 143 176 215 252
1 дете од 0-1.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Мин. престој 3 3 4 5 5
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис:на плажа, паркинг, отворен базен, WI-FI,бесплатни чадори и лежалки на плажа, ресторан, бар
Соби : фен, фрижидер, САТ ТВ, клима, кафемат, балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

1.Cancellation policy:

15-9 days before the arrival 50%

8-1 days before the arrival 74%

Non-show 100%

Прочитано 1954 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top