fbpx

Положба: 5 км од Неа Модања и 2 км од Неа Потидеа
Сместување: 183 соби. Собите се опремени со бања, фен, сеф, балкон, клима уред, телефон, фрижидер, ТВ, радио
Услуга: полупансион (појадок и вечера) или се вклучено
Содржини: ресторани, продавница, мини маркет, отворен базен, детски базен, поол бар, снацк бар, ТВ сала, менувачница, перална, рент-а-кар, мини клуб за деца, паркинг
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворен базен, детски базен, диско, сауна, фитнес, анимација, билјард

Линк од хотел: PORTES BEACH **** POTIDEA

SPO - PORTES BEACH
Discount: -20%
Stay period: 21.09.23 - 25.09.23 & 12.10.23 - 21.10.23
Rooms: all room types
Minimum stay: as per contract
Reservation period: 01.09.23 - 20.09.23

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

PORTES BEACH **** POTIDEA
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
2 01.05.23
20.05.23
21.05.23
13.06.23
14.06.23
13.07.23
14.07.23
27.08.23
28.08.23
09.09.23
10.09.23
27.09.23
28.09.23
22.10.23
PROMO ROOM
2 ADL 81 125 192 218 192 125 81
1 ADL 81 125 192 218 192 125 81
3 ADL 109 169 259 294 259 169 109
1 ADL + 1 CHD (2-6.99) 81 125 192 218 192 125 81
1 ADL + 1 CHD (7-13.99) 81 125 192 218 192 125 81
1 ADL + 2 CHD (2-6.99)(7-13.99) 81 125 192 218 192 125 81
1 ADL + 2 CHD (2-6.99) 81 125 192 218 192 125 81
1 ADL + 2 CHD (7-13.99) 81 125 192 218 192 125 81
2 ADL + 1 CHD (2-6.99) 81 125 192 218 192 125 81
2 ADL + 1 CHD (7-13.99) 81 125 192 218 192 125 81
STANDARD ROOM
2 ADL 89 139 213 242 213 139 89
1 ADL 89 139 213 242 213 139 89
3 ADL 121 188 287 327 287 188 121
1 ADL + 1 CHD (2-6.99) 89 139 213 242 213 139 89
1 ADL + 1 CHD (7-13.99) 89 139 213 242 213 139 89
1 ADL + 2 CHD (2-6)(7-13.99) 89 139 213 242 213 139 89
1 ADL + 2 CHD (2-6.99) 89 139 213 242 213 139 89
1 ADL + 2 CHD (7-13.99) 89 139 213 242 213 139 89
2 ADL + 1 CHD (2-6.99) 89 139 213 242 213 139 89
2 ADL + 1 CHD (7-13.99) 89 139 213 242 213 139 89
2 ADL + 2 CHD (2-6.99)(7-13.99) 112 174 266 303 266 174 112
2 ADL + 2 CHD (2-6.99) 112 174 266 303 266 174 112
2 ADL + 2 CHD (7-13.99) 112 174 266 303 266 174 112
3 ADL + 1 CHD (2-6.99) 121 188 287 327 287 188 121
3 ADL + 1 CHD (7-13.99) 121 188 287 327 287 188 121
STANDARD SINGLE ROOM
1 ADL 63 104 160 182 160 104 63
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА СЕ ВКЛУЧЕНО
PROMO ROOM
2 ADL 119 178 257 283 257 178 119
1 ADL 119 178 257 283 257 178 119
3 ADL 161 241 347 383 347 241 161
1 ADL + 1 CHD (2-6.99) 119 178 257 283 257 178 119
1 ADL + 1 CHD (7-13.99) 119 178 257 283 257 178 119
1 ADL + 2 CHD (2-6.99)(7-13.99) 119 178 257 283 257 178 119
1 ADL + 2 CHD (2-6.99) 119 178 257 283 257 178 119
1 ADL + 2 CHD (7-13.99) 119 178 321 354 321 178 119
2 ADL + 1 CHD (2-6.99) 119 178 257 283 257 178 119
2 ADL + 1 CHD (7-13.99) 119 178 321 354 321 178 119
STANDARD ROOM
2 ADL 133 198 285 315 285 198 133
1 ADL 133 198 285 315 285 198 133
3 ADL 179 268 385 425 385 268 179
1 ADL + 1 CHD (2-6.99) 133 198 285 315 285 198 133
1 ADL + 1 CHD (7-13.99) 133 198 285 315 285 198 133
1 ADL + 2 CHD (2-6.99)(7-13.99) 133 198 285 315 285 198 133
1 ADL + 2 CHD (2-6.99) 133 198 285 315 285 198 133
1 ADL + 2 CHD (7-13.99) 133 198 357 393 357 198 133
2 ADL + 1 CHD (2-6.99) 133 198 285 315 285 198 133
2 ADL + 1 CHD (7-13.99) 133 198 357 393 357 198 133
2 ADL + 2 CHD (2-6.99)(7-13.99) 166 248 357 393 357 248 166
2 ADL + 2 CHD (2-6.99) 166 248 357 393 357 248 166
2 ADL + 2 CHD (7-13.99) 166 248 428 472 428 248 166
3 ADL + 1 CHD (2-6.99) 179 268 385 425 385 268 179
3 ADL + 1 CHD (7-13.99) 179 268 457 504 457 268 179
STANDARD SINGLE ROOM
1 ADL 84 134 196 218 196 134 84
Мин. Престој 3 3 4 4 4 3 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис:ресторан,лоби бар,снек бар,пул бар,базен,детски базен,детско игралиште,диско, тенис,одбојка на плажа,фитнес центар сауна,анимација,билијард,пинг понг,мини маркет,Тв салон, златара,сеф,спортови на вода,конференциска сала
Соби:клима,телефон,ТВ,фрижидер, балкон
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 7820 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top