fbpx

Локација : на 8 км од Неа Фокеа, 80 км од Солун
Капацитет : 325 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини : 2 отворени базени, затворен базен, детски базен, welness, масажа, ресторан, таверна, бар, беацх бар, поол бар, дискотека, рент а цар, менувачница, мини маркет, продавници, анимација, спортски активности, тенис, водени спортови, билијард, одбојка на плажа, фудбал, ватерполо, фитнес, аеробик, детско игралиште, паркинг,
Опременост на собите : бања, балкон, сат. ТВ, клима уред, мини бар, фен, телефон.

Линк од хотел: SIMANTRO BEACH HOTEL 5* SANI

SPECIAL OFFER

Simantro Beach, 5*

Booking Window: 13/09/2023-30/09/2023


Stay Dates: 14/09/2023-08/10/2023
All Available Room Types
20% Discount


Stay Dates: 09/10/2023-18/10/2023
All Available Room Types
10% Discount


Stay Dates: 14/09/2023-18/10/2023
All Available Room Types
BB=HB

 

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

SIMANTRO BEACH HOTEL 5* SANI www.simantrobeach.gr
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
4 14.04-19.05
09.10-27.10
20.05-09.06
25.09-08.10
10.06-23.06
11.09-24.09
24.06-21.07
21.08-10.09
22.07-20.08
Double Room for Single Use 60 85 111 122 145
1 дете од 0-5.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Double Room 43 61 81 89 104
1 дете од 2-5.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-5.99 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 6-11.99 50% 50% 50% 50% 50%
2 дете од 6-11.99 50% 50% 50% 50% 50%
Eco Double Room 39 57 78 85 101
1 дете од 2-5.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 2-5.99 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете од 6-11.99 50% 50% 50% 50% 50%
2 дете од 6-11.99 50% 50% 50% 50% 50%
Family Roоm 4 pax
( за соба )
223 335 447 503 592
1 дете од 0-5.99 г Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
1 дете од 6-11.99 28 28 28 28 28
Полупансион 21 21 21 21 21
Деца од 0-5.99 Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
Деца од 6-11.99 21 21 21 21 21
Мин. Престој 2 2 3 4 4
Stayover tax 4 EUR пособа на ден , се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Tariff Notes
1.Maximum occupancy for single rooms: 1 adult + 1 child up to 5.99 y.o.
2.Cancellation policy:
14/04-23/06 & 11/09-27/10:
3-1 days prior to arrival, 1 night cancellation fees.
24/06-10/09:
6-5 days prior to arrival, 1 night cancellation fees.
4-3 days prior to arrival, 25% cancellation fees.
2-1 days prior to arrival, 50% cancellation fees.
For non-show or early departure for all periods, 100% cancellation fees.

Медија

  • Локација:
Прочитано 6405 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top