fbpx

Положба: се наоѓа во Ханиоти, на 150 м до плажа, 50м од центар.
Сместување: 34 апартмани. Апартманите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ, кујна, фен, телефон, фрижидер.
Услуга: ноќевање со појадок
Содржини: ресторан, бар, сеф на рецепција, бар покрај базен.
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворен базен, базен за деца...

Линк од хотел: DIONYSOS INN HOTEL***, Hanioti

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2022 12% ПОПУСТ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 10% ПОПУСТ

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
Термини 28.04.23
06.06.23
07.06.23
05.07.23
06.07.23
31.08.23
01.09.23
15.09.23
16.09.23
30.09.23
01.10.23
15.10.23
DELUXE STUDIO
2 ADL 93 115 137 115 93 80
1 ADL 93 115 137 115 93 80
3 ADL 125 155 185 155 125 107
1 ADL + 1 CHD (2-4.99) 93 115 137 115 93 80
1 ADL + 1 CHD
(5-11.99)
93 115 137 115 93 80
1 ADL + 2 CHD
(2-4.99)(5-11.99)
93 115 137 115 93 80
1 ADL + 2 CHD (2-4.99) 93 115 137 115 93 80
1 ADL + 2 CHD
(5-11.99)
104 129 154 129 104 89
2 ADL + 1 CHD (2-4.99) 93 115 137 115 93 80
2 ADL + 1 CHD
(5-11.99)
104 129 154 129 104 89
2 ADL + 2 CHD
(2-4.99)(5-11.99)
104 129 154 129 104 89
2 ADL + 2 CHD (2-4.99) 104 129 154 129 104 89
2 ADL + 2 CHD
(5-11.99)
116 144 171 144 116 99
3 ADL + 1 CHD (2-4.99) 125 155 185 155 125 107
3 ADL + 1 CHD
(5-11.99)
137 170 202 170 137 117
4 ADL 149 184 219 184 149 127
PROMO ROOM
2 ADL 44 62 81 62 44 35
1 ADL 44 62 81 62 44 35
3 ADL 59 83 109 83 59 47
1 ADL + 1 CHD (2-4.99) 44 62 81 62 44 35
1 ADL + 1 CHD
(5-11.99)
44 62 81 62 44 35
1 ADL + 2 CHD
(2-4.99)(5-11.99)
44 62 81 62 44 35
1 ADL + 2 CHD (2-4.99) 44 62 81 62 44 35
1 ADL + 2 CHD
(5-11.99)
55 73 92 73 55 47
2 ADL + 1 CHD (2-4.99) 44 62 81 62 44 35
2 ADL + 1 CHD
(5-11.99)
55 73 92 73 55 47
STANDARD ROOM
2 ADL 49 69 90 69 49 37
1 ADL 49 69 90 69 49 37
3 ADL 66 93 121 93 66 51
1 ADL + 1 CHD (2-4.99) 49 69 90 69 49 37
1 ADL + 1 CHD
(5-11.99)
49 69 90 69 49 37
1 ADL + 2 CHD
(2-4.99)(5-11.99)
49 69 90 69 49 37
1 ADL + 2 CHD (2-4.99) 49 69 90 69 49 37
1 ADL + 2 CHD
(5-11.99)
60 80 101 80 60 49
2 ADL + 1 CHD (2-4.99) 49 69 90 69 49 37
2 ADL + 1 CHD
(5-11.99)
60 80 101 80 60 49
STANDARD SINGLE ROOM
1 ADL 34 48 63 48 34 31
SUPERIOR ROOM
2 ADL 75 96 117 96 75 69
1 ADL 75 96 117 96 75 69
3 ADL 101 130 158 130 101 93
1 ADL + 1 CHD (2-4.99) 75 96 117 96 75 69
1 ADL + 1 CHD
(5-11.99)
75 96 117 96 75 69
1 ADL + 2 CHD
(2-4.99)(5-11.99)
75 96 117 96 75 69
1 ADL + 2 CHD (2-4.99) 75 96 117 96 75 69
1 ADL + 2 CHD
(5-11.99)
86 107 128 107 86 80
2 ADL + 1 CHD (2-4.99) 75 96 117 96 75 69
2 ADL + 1 CHD
(5-11.99)
86 107 128 107 86 80
Мин.имум престој 1 3 5 5 3 1
Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
Опис: 150 метри од плажа, детско игралиште,пулбар,сала за појадок,детски базен
Соби: САТ ТВ,фрижидер,клима,телефон,во студијата и кујна
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Медија

  • Локација:
Прочитано 7208 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top