fbpx

Положба: Уранополи, Атос
Сместување: 60 двокреветни соби во главната зграда, 28 двокреветни бунгалови.
Собите се опремени со: интернет, балкон, клима уред, тоалет, фен, телефон, мини бар, сателитска ТВ.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: рецепција, ресторан, „Panorama“ бар покрај базен, „Oasis“ бар на плажа, интернет кафе, перална, бесплатни лежалки и чадори покрај базен.
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: затворен базен, “Beauty Heaven” спа центар, сауна, отворен базен, детско игралиште, спортски терени, одбојка на плажа.

Линк од хотел: XENIA 4* OURANOUPOLIS

25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023
20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023
15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.05.2023
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.06.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 11.09 ДО 31.10.2022
7=6, 14=12 ЗА ПРИСТИГНУВАЊЕ ДО 15.05.2023 И ПОСЛЕ 15.10.2023
ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

XENIA 4* OURANOUPOLIS
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА - ПОЛУПАНСИОН
4 27.04-15.05
15.10-31.10
16.05-09.06
02.10-14.10
10.06-23.06
10.09-01.10
24.06-19.07
15.08-09.09
20.07-14.08
Eco Room Sea View
(non renovated)
67 76 84 101 123
Double Room for Single Use 110 121 133 154 191
Superior Double Room Sea View 74 84 90 107 129
Трето лице 50% 50% 50% 50% 50%
1 дете 0-13.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете о-13.99 год. 50% 50% 50% 50% 50%
Bungalow Sea View 95 107 123 135 168
Stayover tax 3 EUR за соба на ден , се плаќа на лице место
Опис: ресторан,бар,базен,пул бар, детско игралиште,бар на плажа, СПА и др.
Соби: клима,телефон ,мини бар, САТ ТВ,сеф, радио
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 3589 пати
Тагови:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top