fbpx

Локација: 9км од Никити, 50м од плажа
Капацитет: 107 соби
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелски содржини: отворен и затворен ресторан, таверна, отворен базен, базен за деца, pool бар, beach бар, мини клуб за деца...
Опременост на собите: телефон, сеф, фрижидер, клима уред, сателитска ТВ, бања, фен, балкон

 Линк од хотел:BLUE DOLPHIN RESORT 4* METAMORFOSIS

25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 31.05.2023 И ОД 01.10 ДО 28.10.2023
20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 30.09.2023
20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 31.05.2023 И ОД 01.10 ДО 28.10.2023
15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.06 ДО 30.09.2023
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Цени за соба од ден

BLUE DOLPHIN RESORT 4* METAMORFOSIS
Тип соба 28.04.23
31.05.23
01.06.23
30.06.23
01.07.23
09.07.23
10.07.23
23.08.23
24.08.23
14.09.23
15.09.23
30.09.23
01.10.23
28.10.23
DELUXE FAMILY SUITE
2 ADL 229 306 369 457 369 306 229
3 ADL 309 413 498 618 498 413 309
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 229 306 369 457 369 306 229
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 229 306 369 457 369 306 229
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 229 306 369 457 369 306 229
2 ADL + 2 CHD(2-2.99)(3-12.99) 229 306 369 457 369 306 229
2 ADL + 2 CHD (2-2.99) 229 306 369 457 369 306 229
2 ADL + 2 CHD (3-11.99) 276 360 429 525 429 360 276
3 ADL + 1 CHD (2-11.99) 309 413 498 618 498 413 309
DELUXE FAMILY SUITE PRIVATE POOL
2 ADL 254 328 389 480 389 328 254
3 ADL 342 443 526 648 526 443 342
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 254 328 389 480 389 328 254
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 254 328 389 480 389 328 254
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 254 328 389 480 389 328 254
2 ADL + 2 CHD(2-2.99)(3-11.99) 254 328 389 480 389 328 254
2 ADL + 2 CHD (2-2.99) 254 328 389 480 389 328 254
2 ADL + 2 CHD (3-11.99) 305 387 456 553 456 387 305
3 ADL + 1 CHD (2-11.99) 342 443 526 648 526 443 342
DELUXE ROOM GARDEN VIEW
2 ADL 129 192 220 276 220 192 129
1 ADL 129 192 220 276 220 192 129
3 ADL 174 260 297 373 297 260 174
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 129 192 220 276 220 192 129
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 129 192 220 276 220 192 129
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 129 192 220 276 220 192 129
DELUXE SINGLE ROOM
1 ADL 91 135 153 194 153 135 91
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 91 135 153 194 153 135 91
DELUXE SUITE SEA VIEW
2 ADL 202 279 342 433 342 279 202
1 ADL 202 279 342 433 342 279 202
3 ADL 272 376 462 584 462 376 272
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 202 279 342 433 342 279 202
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 202 279 342 433 342 279 202
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 202 279 342 433 342 279 202
2 ADL + 2 CHD(2-2.99)(3-11.99) 202 279 342 433 342 279 202
2 ADL + 2 CHD (2-2.99) 202 279 342 433 342 279 202
2 ADL + 2 CHD (3-11.99) 243 327 396 497 396 327 243
FAMILY ROOM GARDEN VIEW
2 ADL 143 220 254 319 254 220 143
3 ADL 193 297 342 431 342 297 193
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 143 220 254 319 254 220 143
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 143 220 254 319 254 220 143
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 143 220 254 319 254 220 143
2 ADL + 2 CHD(2-2.99)(3-11.99) 143 220 254 319 254 220 143
2 ADL + 2 CHD (2-2.99) 143 220 254 319 254 220 143
2 ADL + 2 CHD (3-11.99) 178 275 317 399 317 275 178
3 ADL + 1 CHD (2-11.99) 193 297 342 431 342 297 193
SUITE SEA VIEW
2 ADL 188 256 308 392 308 256 188
1 ADL 188 256 308 392 308 256 188
3 ADL 254 346 416 529 416 346 254
1 ADL + 1 CHD (2-11.99) 188 256 308 392 308 256 188
1 ADL + 2 CHD (2-11.99) 188 256 308 392 308 256 188
2 ADL + 1 CHD (2-11.99) 188 256 308 392 308 256 188
2 ADL + 2 CHD(2-2.99)(3-11.99) 188 256 308 392 308 256 188
2 ADL + 2 CHD (2-2.99) 188 256 308 392 308 256 188
2 ADL + 2 CHD (3-11.99) 219 294 353 447 353 294 219
Минимум престој 3 3 3 3 3 3 3
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

Медија

  • Локација:
Прочитано 6273 пати
Тагови:

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top