fbpx
LAGOMANDRA HOTEL ****- LAGOMANDRA Lagomndra

Положба : комплекс од 2 хотели, 6км од Неoс Мармарас, 100 км од Солун, Лагомандра хотел на 300м од плажа
Сместување: 160 соби и 50 свити и јуниор свити (во двата хотели). Собите се опремени со бања, балкон или веранда, клима уред, сателитска тв, телефон, фен, минибар и радио.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: 2 ресторани, таверна, барови, 2 снек бара, 2 бара покрај базенот, тв сала, мини маркети, сеф на рецепција, детско игралиште
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: отворени базени, два базени за деца, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови.

ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 08.09 ДО 21.09.2023 15% ПОПУСТ

(НЕ ВАЖИ ЗА DELUXE ROOM )

Линк од хотел: LAGOMANDRA HOTEL & SPA 4*

 

 

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

LAGOMANDRA HOTEL & SPA 4*
ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
10/0/2/1 28.04-11.06
01.10-26.10
21.05-11.06
16.09-30.09
12.06-25.06
07.09-15.09
26.06-06.09
Deluxe Room 47 64 94 118
Трето лице 29 29 29 29
1 дете од 0-14.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Deluxe Room Side Sea View 49 69 97 124
Трето лице 29 29 29 29
1 дете од 0-14.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Superior Room 43 61 89 112
1 дете од 0-14.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Deluxe Family Room 55 76 117 179
Трето лице 29 29 29 29
1 дете од 0-14.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-14.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Junior Suite 53 71 111 140
Трето лице 29 29 29 29
1 дете од 0-14.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-14.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
Maisonette Sea View 60 82 128 158
Трето лице 29 29 29 29
Четврто лице 29 29 29 29
1 дете од 0-14.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
2 дете од 0-14.99 год. Гратис Гратис Гратис Гратис
3 дете од 0-14.99 год. 29 29 29 29
Се вклучено 36 36 36 36
Деца од 5-14.99 год. 22 22 22 22
Минимум престој 4 5 5 5
Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
Cancelled 15-21 days before check-in 30% of total amount
Cancelled 8-14 days before check-in 50% of total amount
Cancelled 1-7 days before check-in 80% of total amount
Non show 80% of total amount
Early departure 100% of total amount

 

Медија

Прочитано 5935 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Есен 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top