fbpx

Положба : На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун
Сместување: 205 соби и свити и јуниор свити.Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, чајна кујна, фен, интернет, сеф, мини бар и радио.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: 3 ресторани, 5 барови, таверна, соба за багаж, мини маркет, библиотека, детско игралиште, фризер, ТВ сала, кино сала, мини клуб, ноќен клуб, паркинг...
Плажа: песочна плажа со прекрасен бел песок
Спорт и забава: отворени базени, базен за деца, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови, сала за гимнастика, Џакузи, масажа, сауна, аеробик, тениско игралиште...

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.03.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 05.05.2023 И ОД 04.06 ДО 14.06.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

SANI CLUB 5* SANI RESORT www.sani-resort.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
4 28.04.23
18.05.23
19.05.23
26.05.23
27.05.23
03.06.23
04.06.23
23.06.23
24.06.23
07.07.23
08.07.23
22.07.23
23.07.23
28.08.23
29.08.23
04.09.23
05.09.23
17.09.23
18.09.23
27.09.23
28.09.23
14.10.23
15.10.23
28.10.23
DELUXE ROOM GARDEN VIEW PRIVATE GARDEN
2 ADLT 308 358 560 512 623 798 879 623 512 358 297 265
1 ADLT 308 358 560 512 623 798 879 623 512 358 297 265
3 ADLT 385 448 700 640 779 997 1099 779 640 448 371 331
1 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
308 358 560 512 623 798 879 623 512 358 297 265
1 ADLT + 2 CHLD
(2-11.99)
308 358 560 512 623 798 879 623 512 358 297 265
2 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
308 358 560 512 623 798 879 623 512 358 297 265
DELUXE ROOM SEA VIEW PRIVATE GARDEN
2 ADLT 363 408 657 600 721 938 1036 721 600 408 349 315
1 ADLT 363 408 657 600 721 938 1036 721 600 408 349 315
3 ADLT 453 510 821 751 901 1173 1294 901 751 510 436 394
1 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
363 408 657 600 721 938 1036 721 600 408 349 315
1 ADLT + 2 CHLD
(2-11.99)
363 408 657 600 721 938 1036 721 600 408 349 315
2 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
363 408 657 600 721 938 1036 721 600 408 349 315
JUNIOR SUITE SEA VIEW GRAND BALCONY
2 ADLT 331 385 639 564 687 884 1018 687 564 385 320 286
1 ADLT 331 385 639 564 687 884 1018 687 564 385 320 286
1 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
331 385 639 564 687 884 1018 687 564 385 320 286
1 ADLT + 2 CHLD
(2-11.99)
331 385 639 564 687 884 1018 687 564 385 320 286
2 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
331 385 639 564 687 884 1018 687 564 385 320 286
2 ADLT + 2 CHLD
(2-11.99)
331 385 639 564 687 884 1018 687 564 385 320 286
JUNIOR SUITE SEA VIEW PRIVATE GARDEN
2 ADLT 383 469 732 648 784 1040 1217 784 648 469 369 326
1 ADLT 383 469 732 648 784 1040 1217 784 648 469 369 326
3 ADLT 479 586 915 810 980 1300 1521 980 810 586 462 408
1 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
383 469 732 648 784 1040 1217 784 648 469 369 326
1 ADLT + 2 CHLD
(2-11.99)
383 469 732 648 784 1040 1217 784 648 469 369 326
2 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
383 469 732 648 784 1040 1217 784 648 469 369 326
2 ADLT + 2 CHLD
(2-11.99)
383 469 732 648 784 1040 1217 784 648 469 369 326
3 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
479 586 915 810 980 1300 1521 980 810 586 462 408
STANDARD ROOM GARDEN VIEW
2 ADLT 270 333 501 460 546 666 716 546 460 333 261 231
1 ADLT 270 333 501 460 546 666 716 546 460 333 261 231
3 ADLT 337 416 626 575 683 833 895 683 575 416 326 289
1 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
270 333 501 460 546 666 716 546 460 333 261 231
1 ADLT + 2 CHLD
(2-11.99)
270 333 501 460 546 666 716 546 460 333 261 231
2 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
270 333 501 460 546 666 716 546 460 333 261 231
STANDARD ROOM SEA VIEW GROUND FLOOR
2 ADLT 317 369 582 535 616 782 836 616 535 369 304 267
1 ADLT 317 369 582 535 616 782 836 616 535 369 304 267
3 ADLT 397 462 728 668 770 977 1045 770 668 462 380 334
1 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
317 369 582 535 616 782 836 616 535 369 304 267
1 ADLT + 2 CHLD
(2-11.99)
317 369 582 535 616 782 836 616 535 369 304 267
2 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
317 369 582 535 616 782 836 616 535 369 304 267
STANDARD SINGLE ROOM GARDEN VIEW
1 ADLT 243 299 451 413 517 631 679 517 413 299 233 207
1 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
243 299 451 413 517 631 679 517 413 299 233 207
1 ADLT + 2 CHLD
(2-11.99)
243 299 451 413 517 631 679 517 413 299 233 207
STANDARD SINGLE ROOM SEA VIEW
1 ADLT 284 333 525 480 584 741 791 584 480 333 273 241
1 ADLT + 1 CHLD
(2-11.99)
284 333 525 480 584 741 791 584 480 333 273 241
1 ADLT + 2 CHLD
(2-11.99)
284 333 525 480 584 741 791 584 480 333 273 241
Комплет Пансион 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39
Деца од 2-11.99 г. 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22
Минимум престој 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5
If cancelled 21-30 days before check-in 25% of total amount is due.
If cancelled 8-20 days before check-in 50% of total amount is due.
If cancelled 1-7 days before check-in 90% of total amount is due.
In case of non show 90% of total amount is due.
In case of early departure 90% of total amount is due.
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД
УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

Медија

  • Локација:
Прочитано 8748 пати
Тагови:

Поврзани понуди

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Зима 2023

Понеделник - петок 09.00 - 18.00

Сабота 09.00-14.00

Top