fbpx

Положба : На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун
Сместување: 475 соби и свити и јуниор свити.Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, чајна кујна, фен, интернет, мини бар и радио.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: 3 ресторани, 5 барови, таверна, соба за багаж, мини маркет, библиотека, детско игралиште, фризер, ТВ сала, мини клуб, ноќен клуб, паркинг...
Плажа: песочна плажа со прекрасен бел песок
Спорт и забава: отворени базени, базен за деца, затворен базен, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови, сала за гимнастика, Џакузи, масажа, сауна, аеробик, тениско игралиште...

10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 11.05.2023

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

SANI BEACH 5* SANI RESORT www.sani-resort.com
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН
  31.03.23
17.04.23
18.04.23
27.04.23
28.04.23
18.05.23
19.05.23
26.05.23
27.05.23
03.06.23
04.06.23
23.06.23
24.06.23
07.07.23
08.07.23
22.07.23
23.07.23
28.08.23
29.08.23
04.09.23
05.09.23
17.09.23
18.09.23
27.09.23
28.09.23
14.10.23
15.10.23
28.10.23
ECO ROOM
2 ADLT 175 165 224 249 365 331 351 419 474 351 331 249 215 175
1 ADLT 175 165 224 249 365 331 351 419 474 351 331 249 215 175
1 ADLT + 1 CHLD (2-11.99) 175 165 224 249 365 331 351 419 474 351 331 249 215 175
FAMILY INTERCONNECTED ROOM GARDEN VIEW
3 ADLT 393 393 484 561 826 750 800 943 1076 800 750 561 510 393
1 ADLT + 2 CHLD (2-11.99) 349 349 431 499 734 666 712 838 956 712 666 499 453 349
2 ADLT + 1 CHLD (2-11.99) 349 349 431 499 734 666 712 838 956 712 666 499 453 349
2 ADLT + 2 CHLD (2-11.99) 349 349 431 499 734 666 712 838 956 712 666 499 453 349
3 ADLT + 1 CHLD (2-11.99) 393 393 484 561 826 750 800 943 1076 800 750 561 510 393
4 ADLT 436 436 538 623 918 833 889 1048 1195 889 833 623 567 436
JUNIOR SUITE GARDEN VIEW
2 ADLT 240 220 286 351 485 440 478 589 623 478 440 351 270 240
1 ADLT 240 220 286 351 485 440 478 589 623 478 440 351 270 240
3 ADLT 300 275 357 439 606 550 598 736 779 598 550 439 337 300
1 ADLT + 1 CHLD (2-11.99) 240 220 286 351 485 440 478 589 623 478 440 351 270 240
1 ADLT + 2 CHLD (2-11.99) 240 220 286 351 485 440 478 589 623 478 440 351 270 240
2 ADLT + 1 CHLD (2-11.99) 240 220 286 351 485 440 478 589 623 478 440 351 270 240
JUNIOR SUITE SEA VIEW
2 ADLT 263 238 306 399 562 510 555 698 723 555 510 399 292 263
1 ADLT 263 238 306 399 562 510 555 698 723 555 510 399 292 263
3 ADLT 329 297 382 499 702 637 694 872 904 694 637 499 365 329
1 ADLT + 1 CHLD (2-11.99) 263 238 306 399 562 510 555 698 723 555 510 399 292 263
1 ADLT + 2 CHLD (2-11.99) 263 238 306 399 562 510 555 698 723 555 510 399 292 263
2 ADLT + 1 CHLD (2-11.99) 263 238 306 399 562 510 555 698 723 555 510 399 292 263
STANDARD ROOM GARDEN VIEW
2 ADLT 184 175 233 258 379 342 365 440 492 365 342 258 224 184
1 ADLT 184 175 233 258 379 342 365 440 492 365 342 258 224 184
1 ADLT + 1 CHLD (2-11.99) 184 175 233 258 379 342 365 440 492 365 342 258 224 184
STANDARD ROOM SEA VIEW
2 ADLT 218 209 279 306 426 394 410 494 564 410 394 306 270 218
1 ADLT 218 209 279 306 426 394 410 494 564 410 394 306 270 218
1 ADLT + 1 CHLD (2-11.99) 218 209 279 306 426 394 410 494 564 410 394 306 270 218
STANDARD SINGLE ROOM GARDEN VIEW
1 ADLT 161 162 201 231 360 325 348 410 468 348 325 231 210 161
1 ADLT + 1 CHLD (2-11.99) 161 162 201 231 360 325 348 410 468 348 325 231 210 161
STANDARD SINGLE ROOM SEA VIEW
1 ADLT 193 194 239 274 405 373 391 461 537 391 373 274 253 193
1 ADLT + 1 CHLD (2-11.99) 193 194 239 274 405 373 391 461 537 391 373 274 253 193
Комплет Пансион 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39 39
Деца од 2-11.99 год. 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22
Минимум престој 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

*Цени за останатите типови на соби побарајте во агенција 043 231 221

Медија

  • Локација:
Прочитано 7219 пати
Тагови:

Поврзани понуди

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top