fbpx

15% попуст за период 01.04-30.10.2023 за уплата до 30.04.2023

RIVIJERA 4*
Tип на Соба 01.04-25.05 30.09-31.10 26.05-09.06 23.09-29.09 10.06-23.06 02.09-22.09 24.06-30.06 26.08-01.09 01.07-14.07 19.08-25.08 15.07-18.08
Цена по соба на ден на база Појадок и Вечера
Standard room
1 ADL + 1 CHD (2-11,99) 82 121 135 154 171 195
2 ADL 82 121 135 154 171 195
2 ADL + 1 CHD (2-11,99) 103 151 169 193 214 244
3 ADL 111 163 183 208 231 264
Economy room
1 ADL 49 79 91 115 133 154
1 ADL + 1 CHD (2-11,99) 75 105 121 135 157 181
2 ADL 75 105 121 135 157 181
Suites
Junior Suite 120 144 169 198 223 249
Family Room 138 171 196 221 244 269
Ручек -10€ по лице на ден;
Infant 0-1,99 години ГРАТИС;
Минимум престој 5 ноќи период 01.07-31.08, останати дати 3 ноќи минимум престој;
Капацитет на Соба
Број на лица минимум максимум
Standard room 2 2+1,3
Economy room 1 2
Junior Suite 2 2+2,3+1
Family Room 2 2+2,3+1
Baby Cot- ГРАТИС (претходна резервација)
Туристичка такса и хотелско осигурување;
0-11.99 години - 0,50€ по лице на ден;
12-17.99 години - 1€ по лице на ден;
над 18 годии - 1.50€ по лице на ден;
Прочитано 364 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top