fbpx

 

Hotel Loza 2*- Budva

 

Цените се дадени по лице на ден

Услуга Вонсезонски Мај Јуни / Септември Јули / Август
Ноќевање со појадок 21€ 23€ 25€ 28€
Појадок и Вечера 26€ 29€ 32€ 35€

 

Напомена:
- Еднокреветна соба доплата 70% од цените во табелата:
- Деца до 4 години во присуство на две возрасни лица ГРАТИС;
- Деца 4-11,99 години 50% попуст во присуство ан две возрасни лица;
- Трето возрасно лице цена од табела;

Во цената не е вкучено:
Tуристичка такса и хотелско осигурување:
- 0-11.99 години - 0,50€ по лице на ден;
- 12-17.99 години - 1€ по лице на ден;
- лица над 18 години- 1.50€ по лице на ден;

Прочитано 464 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top