fbpx
HOTEL MILLENNIUM 4*
Tип на Соба 01.10-31.10 17.09-30.09 11.06-10.07 01.09-16.09 11.07-18.07 25.08-31.08 19.07-24.08
Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
SUPERIOR DBL+EX BED
1 ADL 60 86 104 139 190
1 ADL + 1 CHD (0-11,99) 92 114 139 163 190
2 ADL 92 114 139 163 190
2 ADL+1 CHD (0-11.99) 92 114 139 163 190
3 ADL 115 143 173 204 237
JUNIOR SUITE
2 ADL + 1 CHD (0-11,99) 114 137 163 186 214
2 ADL + 2 CHD (0-11.99) 114 137 163 186 214
2 ADL 114 137 163 186 214
3 ADL 143 171 204 233 268
ONE BEDROOM APARTMENT
2 ADL + 1 CHD (0-11,99) 137 163 186 222 261
2 ADL + 2 CHD (0-11,99) 137 163 186 222 261
2 ADL 137 163 186 222 261
3 ADL 171 204 233 278 326
SUPERIOR SUITE
2 ADL + 1 CHD (0-11,99) 153 178 200 218 245
2 ADL+2 CHD (0-11,99) 153 178 200 218 245
2 ADL 153 178 200 218 245
3 ADL 191 223 250 273 306
Доплата за Отворен Спа Центар со поглед на море
(по соба на ден)
50 50 70 100 100
Доплата за Вечера - 16€ по лице на ден;
Прочитано 474 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top