fbpx

Попусти:

15% попуст за резервација до 31.05 за период на престој:05.06-18.09.2022

CARINE HOTEL PARK 4*
Тип на Соба 24.04-14.05 15.05-04.06 05.06-25.06 26.06-09.07 10.07-27.08 28.08-17.09 18.09-08.10 09.10-30.10
Цена по соба на ден на база Полупансион
DBL MV
1ADL 52 64 103 128 141 112 64 49
2 ADL 74 91 114 142 157 124 91 70
DBL SS
1ADL 56 67 111 139 154 118 68 53
2 ADL 79 95 123 154 171 131 97 75
2ADL+1CHD(2-6.99) 79 95 123 154 171 131 97 75
2ADL+2CHD(2-6.99) 99 119 154 193 214 164 121 94
2ADL+1CHD(7-12.99) 99 119 154 193 214 164 121 94
2ADL+2CHD(7-12.99) 119 143 185 231 256 196 145 113
3ADL 107 129 166 208 231 177 130 102
DBL SV
2 ADL 84 103 131 161 179 138 103 79
2ADL+1CHD(2-6.99) 84 103 131 161 179 138 103 79
2ADL+1CHD(7-12.99) 105 128 164 201 223 172 129 99
3ADL 114 139 177 217 241 186 139 107
DBL SV priority location
2 ADL 91 108 140 168 189 147 108 84
2ADL+1CHD(2-6.99) 91 108 140 168 189 147 108 84
2ADL+2CHD(2-6.99) 114 135 175 210 236 184 135 105
2ADL+1CHD(7-12.99) 114 135 175 210 236 184 135 105
2ADL+2CHD(7-12.99) 137 162 210 252 283 221 162 127
3ADL 123 145 189 227 255 199 145 114
Минимум престој 3 3 3 3 3 3 3 1
Tуристичка такса се наплаќа на лице место.
Дете до 1,99 години ГРАТИС
Прочитано 876 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top