fbpx

Попусти:

15% попуст за престој 27.05-30.06.2023 за уплата до 29.05.2023

10% попуст за престој 18.07-14.09.2023 за уплата до 29.05.2023

20% попуст за престој 15.09-30.10.2023 за уплата до 29.05.2023

20% попуст за престој 28.05-14.06 / 15.09-30.10 за уплата до 29.05.2023 (важи за Villas)

HUMA 5*
Тип на Соба 01.04-30.04 01.05-27.05 01.10-31.10 28.05-30.06 27.08-30.09 01.07-22.07 23.07-26.08
Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
Classic room (2 pax)
2 adl 144 176 251 299 331
1 adl + 1 chd 144 176 251 299 331
Deluxe Bay view room (2 pax)
2 adl 167 203 289 342 381
1 adl + 1 chd 167 203 289 342 381
Deluxe Sea View room (2 pax)
2 adl 189 230 326 388 430
1 adl + 1 chd 189 230 326 388 430
Premium Garden View room (3 pax)
2 adl 196 239 340 403 446
1 adl + 1 chd 196 239 340 403 446
Premium Sea View room (3 pax)
2 adl 211 255 365 432 480
1 adl + 1chd 211 255 365 432 480
Huma Sea View Suite (3 pax)
2-3 adl 255 310 440 522 578
Минимум престој 2 3 4 7 7
Напомена:
* Дополнително легло во Premium Room и Huma Suite - 88€ на ден;
* Baby Cot за деца до 2,99 години ГРАТИС;
Cancellation policy
Oткажување до 22 денa пред пристигување без пенали;
Резервација за пократок престој од наведениот на барање со доплата;
Tуристичка такса и хотелско осигурување:
0-11.99 години - 0,50€ по лице на ден;
12-17.99 години- 1€ по лице на ден;
Над 18 години - 1.50€ по лице на ден;
Прочитано 866 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2023

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 10.00-14.45

Top