fbpx

 

APARTMENTS AZZURO 3*
Тип на Соба
Капацитет
21.05-10.06
11.06-30.06
01.07-30.08
31.08-24.09
24.09-31.10
Бр на лица
Цена по соба на ден на база НАЕМ
SNGL 1 14 17 24 18 14
DBL 2 24 24 40 29 26
Studio 02 2 27 27 42 31 28
Studio 02+1
2 27 27 44 31 28
2adl+1chd (2-11.99) 27 27 44 31 28
3adl 40 40 67 47 42
APP 03+2
2 Bedroom App.
3adl 42 42 58 47 42
Доплата за појадок 5€ по лице на ден;
Минимум престој 4 ноќи, пократок престој +20% од цените;
Cancellation Policy :
Oткажување без пенали до 10 дена пред пристигнување;
Откажување 9-0 дена пенали 100%
Прочитано 422 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top