fbpx
HOTEL MOSKVA 4*
Tип на Соба Kaпацитет 01.05-31.05 01.10-31.10 01.06-15.06 14.09-30.09 16.06-14.07 19.08-13.09 15.07-18.08
Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
1-2 DBL STD french bed
2 Adl 77 119 151 193
1 Adl 69 113 143 183
1-2 DBL STD twin
2 Adl 77 119 151 193
1 Adl 69 113 143 183
1-2 DBL comfort
2 Adl 77 119 151 193
1 Adl 69 113 143 183
Доплата за Вечера 10€ по лице на ден;
Прочитано 492 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top