fbpx
APARTHOTEL SUZANA 3*
Тип на Соба 21.05-10.06 11.06-25.06 26.06-09.07 10.07-27.08 28.08-11.09 12.09-26.09 27.09-31.10
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
DOUBLE ROOM
1 ADL 32 34 40 48 42 36 32
1 ADL+1 CHD (2-11,99) 32 34 40 48 42 36 32
2 ADL 32 34 40 48 42 36 32
STUDIO
1 ADL 34 36 44 54 46 38 34
1 ADL+1 CHD (2-11,99) 34 36 44 54 46 38 34
2 ADL 34 36 44 54 46 38 34
2 CHD (2-11,99) 34 36 44 54 46 38 34
APP 03+1/ 2-BEDROOM APARTMENTS
1 ADL+2 CHD (2-11,99) 63 66 80 90 82 68 63
2 ADL 63 66 80 90 82 68 63
2 ADL+ 1 CHD (2-11,99) 63 66 80 90 82 68 63
3 ADL 63 66 80 90 82 68 63
2 ADL+2 CHD (2-11,99) 63 66 80 90 82 68 63
1 ADL+3 CHD (2-11,99) 63 66 80 90 82 68 63
3 ADL+1 CHD (2-11,99) 63 66 80 90 82 68 63
4 ADL 63 66 80 90 82 68 63

 

Прочитано 146 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top