fbpx

 

HOTEL PALMON BAY HOTEL & SPA 4*
Tип на Соба 01.04-12.05 01.10-31.10 13.05-31.05 11.09-30.09 01.06-09.07 10.07-06.08 21.08-10.09 07.08-20.08
Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
DBL std land view
1 ADL 80 90 108 141 165
1 ADL + 1 CHD (2-12) 94 105 128 165 194
2 ADL 94 105 128 165 194
DBL sea side view
1 ADL 89 99 114 148 174
1 ADL + 1 CHD (2-12) 104 117 134 174 204
2 ADL 104 117 134 174 204
DBL std no balcony
1 ADL 73 83 94 126 147
1 ADL + 1 CHD (2-12) 85 98 111 149 174
2 ADL 85 98 111 149 173
DBL SUPERIOR SV
1 ADL + 1 CHD (2-12) 159 169 191 264 314
2 ADL 159 169 191 264 314
2ADL + 1 CHD(2-12) 199 211 239 330 393
2ADL + 2CHD (2-12) 239 254 287 396 471
3ADL 231 245 277 383 455
DBL DELUXE PV
1 ADL + 1 CHD (2-12) 114 127 148 185 213
2 ADL 114 127 148 186 213
2ADL + 1 CHD (2-12) 143 159 185 233 266
3 ADL 165 184 215 270 309
DBL SUPERIOR PV
1 ADL + 1 CHD (2-12) 139 145 171 244 284
2 ADL 139 145 171 244 284
2 ADL + 1 CHD (2-12) 174 181 214 305 355
2 ADL + 2 CHD (2-12) 209 218 257 366 426
3 ADL 202 210 248 354 412
Напомена:
Доплата за Вечера - 10€ по лице на ден.
Минимум престој 3 ноќи
Минимум престој 7 ноќи во период (10.07-21.08)
Политика за откажување:
10 дена пред пристигнување - Без пенали
9-5 дена пред пристигнување - 30% пенали
4-2 дена пред пристигнување - 50% пенали
2-0 дена пред пристигнување - 100% пенали
No Show - 100% пенали
Прочитано 295 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top