fbpx
BLUE KOTOR BAY 5*
Тип на Соба 16.04-31.05-C 01.06-13.07 27.08-30.09-B 14.07-26.08-A
Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
Тип на Соба Sngl Dbl Sngl Dbl Sngl Dbl
DBL standard mv 119 135 153 168 202 218
DBL standard sv 130 145 163 179 214 230
Dbl superior mv 170 192 209 230 261 289
Dbl superior sv 183 205 223 248 280 304
Deluxe Swim up Room 285 306 376 401 461 482
Минимум престој 3 ноќи
Доплата за вечера 30€ по лице на ден
Туристичка такса се наплаќа на рецепција на хотелот
Политика за откажување:
Сезона B, C
10 дена пред пристигнување - без пенали
9-4 дена пред пристигнување - 60% пенали
3-0 дена пред пристигнување - 80% пенали
Сезона A
14 дена пред пристигнување - Без Пенали
14-7 дена пред пристигнување - 50% пенали
7-0 дена пред пристигнување - 80% пенали
Прочитано 317 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top