fbpx

 

HOTEL LA MER 3*
Тип на Соба 01.04-10.06 21.09-31.10 11.06-30.06 01.09-20.09 01.07-10.07 21.08-31.08 11.07-20.08
Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
DBL extra bed Std
1ADL 47 58 70 81
1ADL+CHD(2-11.99) 47 58 70 81
1ADL+CHD(2-11.99)+INF 47 58 70 81
1ADL+2CHD(2-11.99) 67 83 99 115
2ADL 56 69 82 95
2ADL+CHD(2-11.99)extra bed 75 93 111 129
2ADL+2INF 56 69 82 95
3ADL 80 100 119 138
DBL std
1ADL 47 58 70 81
1ADL+CHD(2-12) 47 58 70 81
1ADL+CHD(2-12)+INF 47 58 70 81
1ADL+2CHD(2-12) 67 83 99 115
2ADL 56 69 82 95
2ADL+CHD(2-11.99)share bed 69 86 103 119
Family room ssv
2adl 67 82 98 113
2adl+1 chd( 2-11.99) 90 111 132 153
2adl+2chd( 2-11.99) 100 123 147 170
3adl 90 111 132 153
3adl+1chd( 2-11.99) 107 131 156 181
4adl 113 140 166 192
Дете до 1,99 години - ГРАТИС;
Baby Cot - 5€ на ден
Вечера по лице на ден 7 7 8 8
Цена по апартман на база НАЕМ
01.04-10.06 21.09-31.10 11.06-30.06 01.09-20.09 01.07-10.07 21.08-31.08 11.07-20.08
App 04/1 (1bedroom) 78 94 111 128
Појадок 7€ (за апартмани) по лице на ден за Јуни и Септември и 8€ Јули и Август
Вечера 8€ (за апартмани) по лице на ден за Јуни и Септември и 9€ Јули и Август
Прочитано 241 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top