fbpx

10% попуст за уплата до 31.03.2022, период на престој 01.04-30.06.2022

Boutiqye Hotel CASA DEL MARE MEDITERRANEO 4*
Тип на Соба 01.04-31.05 01.10-31.10 01.06-30.06 01.09-30.09 01.07-31.08
Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
DBL room SV 150 194 272
DBL deluxe SV 168 231 300
JUNIOR SUITE SS V (2+1) 222 289 370
ONE BDRM APP SS V (2+1) 238 316 405
DELUXE TWO BDRM APP SV (02+2) 327 455 550

 

Прочитано 641 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top