fbpx

Early Booking:
10% попуст за уплата до 31.03.2022

Цените се дадени по лице на ден на база Аll Inclusive

Тип на соба 01.04-05.06
26.09-10.10
06.06-26.06
12.09-25.09
27.06-10.07
29.08-11.09
11.07-28.08
Standard Room Villas 42 51 62 78
Superior Room Main Building or Villas 45 56 67 82
Apartment Duplex Villas 47 60 71 87
Superior Aparment Main Building 56 78 94 111

Во цената е вкчлучено:
- Аll Inclusive (се вклучено);
- Чадори и лежалки на базени;
- Користење на Wellness and Spa центар;
- Надворешен паркинг;

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1,50€ по лице на ден; Деца 12-17,99 години 1€ по лице на ден; Деца 2-11,99 години 0,50€;

Услови:
- Доплата за соба со поглед на море 4€ по лице на ден само за соби Superior Room и Superior Aparments;
- Трето возрасно лице 20% попуст;
- Четрворто возрасно лице во Duplex или Superior апартман 40% попуст;
- Деца до 1,99 години ГРАТИС;
- Деца од 2-11,99 години имаат 50% попуст во присуство на две возрасни лица;
- Доколку четврто лице во Standard или Superior 2+1, престојува дете до 11,99 години (дели легло со родител), доколку има дополнително легло има 50% од цена во табелата;
- Baby Cot - 7€ по лице на ден;
- Еднокреветна соба доплата 60% на цена од табела;
- Доколку во Standard или Superior Room престојува 1 возрасен + 1 дете до 11,99 години дете има 20% попуст;
- Доколку во Standard или Superior Room престојува 1 возрасен + 2 деца до 11,99 години секое дете има по 30% попуст;

All Inclusive:
- Појадок, Ручек, Попладневна ужина и Вечера на база шведска маса;
- Пијалоци (виски, водка, лозова ракија, џин, амаро, текила, вино (бело, црвено и розе), точено пиво, чај, вода, газирани и негазирани сокови, кафе (еспресо и капучино) во неограничени количини во ресторант, лоби бар, roof bar, pool bar (10:00-23:00h)

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД 

 

 

Прочитано 632 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top