fbpx

10% попуст за уплата до 31.03.2022

HOTEL AMI 5*
Тип на Соба 01.04-05.05 13.10-31.10 06.05-27.05 25.09-12.10 28.05-14.06 16.09-24.09 15.06-07.07 27.08-15.09 08.07-19.07 20.07-26.08
Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
Standard room
1ADL 58 66 77 97 119 132
1ADL+1CHD(2-6.99) 58 66 77 97 112 124
1ADL+1CHD(7-11.99) 66 75 87 110 126 141
2 ADL 77 88 103 130 149 165
2ADL+1CHD(2-6.99)extra bed 96 110 128 162 186 207
2ADL+1CHD(2-6.99) share bed 89 101 118 149 171 190
2ADL+1CHD(7-11.99)extra bed 104 118 139 175 201 223
Deluxe mv
1ADL 66 74 85 106 129 141
1ADL+1CHD(2-6.99) 66 74 85 106 121 132
1ADL+1CHD(7-11.99) 75 83 96 120 137 150
2 ADL 88 98 113 141 161 176
Deluxe front sv
2 ADL 109 119 134 163 183 199
2ADL+1CHD(2-6.99)extra bed 136 149 168 204 229 248
2ADL+1CHD(2-6.99) share bed 125 137 154 188 211 228
2ADL+1CHD(7-11.99)extra bed 147 161 181 220 247 268
Villa room sv
2ADL 148 156 172 194 212 230
Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
Junior Suite city view
Max 2+2 or 3adl 133 150 173 207 241 265
Junior Suite SV
Max. 2+2 or 3adl 167 183 207 240 275 298
Напомена:
Baby Cot - Гратис
Паркинг - 7€ по кола на ден
Чадори и Лежалки на плажа - ГРАТИС (2x лежалки, 1x чадор)-free of charge
Вечера - 16€ по лице на ден (возрасен)
Капацитет на соба:
Standard Room - мах: 2adl+1chd
Deluxe mv - mах 2adl+baby cot
Deluxe sv - max 2adl+1chd
Junior suite city view - max 2adl+2chd or 3adl
Junior suite sv - max 2adl+2chd or 3adl
Villa room - max 2adl
Попусти:
10% попуст за уплата до 31.03.2022
Уплата 40% веднаш, остаток на 21 ден пред тргнување
Плаќање икслучиво во денари по курс 1€=62 Денари
Прочитано 490 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top