fbpx

Early Booking:

10% попуст за уплата до 31.03.2022

CALIFORNIA 5*
Тип на Соба   01.05-31.05 01.10-30.10 01.06-30.06 18.09-30.09 01.07-10.07 25.08-17.09 11.07-24.08
Цена по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
Superior DBL mv
1 ADL
max. 2
117 175 247 285
2 ADL 125 184 248 285
Premium DBL sv  
2 ADL max. 2 151 218 288 349
Family Room sv  
2 ADL max.2+2 210 285 396 456
Доплата 28€ по лице на ден.
Деца под 12 години не се дозволени.
01.07-15.09.2022 нема можност за резервација на Полупансион

 

 

Прочитано 771 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top