fbpx

Промоција:

2 деца до 11.99 години ГРАТИС за период на престој;14.08-31.10.22 за уплата до 10.07.2022

SPLENDID CONFERENCE&SPA BEACH RESORТ 5*
Тип на Соба 05.01-31.05 01.10-23.12 01.06-30.06 01.07-15.07 24.08-31.08 16.07-05.08 06.08-23.08 01.09-30.09
Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со Појадок
Superior Room / Mоuntain View
1 ADL 108 141 218 238 261 141
1 ADL+ 1 CHD (2-11,99) 126 165 218 238 261 165
1 ADL + 2 CHD (2-11,99) 144 188 250 272 298 188
2 ADL + 2 CHD (2-11,99) 216 282 375 408 447 282
2 ADL 144 188 250 272 298 188
2 ADL+ 1 CHD (2-11,99) 180 235 312 340 373 235
3 ADL 209 273 362 394 432 273
Superior Room / Pool view
1 ADL 109 151 240 259 283 151
1 ADL+ 1 CHD (2-11,99) 127 176 240 259 283 176
1 ADL + 2 CHD (2-11,99) 145 201 274 296 323 201
2 ADL + 2 CHD (2-11,99) 218 301 411 445 485 301
2 ADL 145 201 274 296 323 201
2 ADL+ 1 CHD (2-11,99) 182 251 343 370 404 251
3 ADL 211 291 398 430 468 291
Superior Room / Sea View
1 ADL 126 167 269 288 312 167
1 ADL+ 1 CHD (2-11,99) 147 195 269 288 312 195
1 ADL + 2 CHD (2-11,99) 168 223 307 330 356 223
2 ADL + 2 CHD (2-11,99) 251 335 461 495 534 335
2 ADL 168 223 307 330 356 223
2 ADL+ 1 CHD (2-11,99) 210 279 384 412 445 279
3 ADL 243 324 446 478 517 324
Premium Room / Sea View
1 ADL 142 184 298 318 341 184
1 ADL+ 1 CHD (2-11,99) 166 215 298 318 341 215
1 ADL + 2 CHD (2-11,99) 190 245 341 363 390 245
2 ADL + 2 CHD (2-11,99) 285 368 511 544 584 368
2 ADL 190 245 341 363 390 245
2 ADL+ 1 CHD (2-11,99) 237 307 426 454 487 307
3 ADL 275 356 494 526 565 356
Напомена:
Mинимум престој 4 ноќи
Baby Cot - ГРАТИС
Дете 0-1,99 години ГРАТИС
Доплати:
Connected Room + 50€ може да се поврзат (Pool View or Sea View)
НВ - 25€ по лице на ден деца до 11,99 имаат 50% попуст;
FB - 45€ по лице на ден деца до 11,99 имаат 50% попуст;
Cancellation Policy:
100% пенали ке бидат напалтени долкку се откаже резервација на 10 дена пред Check In.
2 ДЕЦА ГРАТИС ДО 11,99 ГОДИНИ ВО ПРИСУСТВО НА 2 ВОЗРАСНИ ЛИЦА НА БАЗА ВВ
ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА 50% ВЕДНАШ, ОСТАТОК НА 14 ДЕНА ПРЕД ТРГНУВАЊЕ.
Прочитано 1562 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top