fbpx

 

Тип на Соба Aприл
Мај
Октомври
Jуни
Септември
Jули
Август
1/2 Standard Room 40€ 54€ 69€
Single Room 56€ 79€ 110€
Apartment / Family Room 46€ 58€ 74€

Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион 

Услови за деца:
- Прво дете 2-6,99 години на дополнително легло во 1/2+1 соба 50% попуст;
- Прво дете 7-11,99 години на дополнително легло во 1/2+1 соба 30% попуст;
- Aпартман 2+2 деца до 6,99 години на дополнително легло 50% попуст;
- Aпартман 2+2 деца 7-11,99 години 30% попуст;
- Family Room 2 деца до 11,99 години имат по 30% попуст;

Доплати:
- Доплата за ручек 7€ по лице на ден;
- Трето возрасно лице на дополнително легло 10% попуст во 1/2+1 Соба
- Baby Cot 7€ на ден (задолжителна претходна резервација);
- Tуристичка такса и хотелско осигурување 1,50€ по лице на ден; Деца 12-18 години 1€ по лице на ден; Деца до 11,99 години плаќат само 0,50€ по лице на ден;

Напомена:
- Цените се дадени во ЕУР, плаќањето се врши исклучиво по курс 1€=62 Денари;
- За резервација 50% при резервација остаток 21 ден пред тргнување;
- Минимум престој 3 ноќи

Прочитано 782 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top