fbpx

 

HOTEL PRINCESS BEACH&CONFERENCE RESORT 4*
Тип на Соба 01.04-31.05 01.10-31.10 01.06-30.06 16.09-30.09 01.07-19.07 01.09-15.09 20.07-31.08
ЦЕНА ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН
DBL/PV
1 ADL + 1 CHD (2-11,99) 67 75 93 104
1 ADL + 2 CHD (2-11,99) share bed 67 75 93 104
1 ADL + 2 CHD (2-11,99) extra bed 89 100 124 139
2 ADL 74 83 103 115
2 ADL + 1 CHD (2-6,99) share bed 74 83 103 115
2ADL+1CHD(7-11.99) share bed 93 104 129 144
2ADL+1CHD(2-11.99) extra bed 100 112 139 156
3 ADL 108 121 150 167
DBL/SS
1 ADL + 1 CHD (2-11,99) 75 81 99 112
1 ADL + 2 CHD (2-11,99) share bed 75 81 99 112
1 ADL + 2 CHD (2-11,99) extra bed 100 108 132 149
2 ADL 83 90 110 124
2 ADL + 1 CHD (2-6,99) share bed 83 90 110 124
2 ADL + 1CHD(7-11.99) share bed 104 112 137 155
2ADL+1CHD(2-11.99)- extra bed 112 121 148 168
3 ADL 121 130 159 180
SNGL/PV
1 ADL 59 64 75 81
SNGL/SS
1 ADL 64 67 78 86
Доплати:
Ручек - 14€ по лице на ден;
Baby Cot - 5€ по лице на ден;
Депозит 50€ по лице при Chek In
Минимален престој 5 ноќи
За престој 3-4 ноќи цената се зголемува за 20%
Политика за откажување:
за откажување 10-3 дена пред Cehk In 3 ноќи се наплаќат
Во период 01.07-31.08 - не се достапни Single Room
Прочитано 230 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Лето 2022

Понеделник - петок 09.00 - 19.00

Сабота 09.00-14.45

Top