fbpx

 

 
Локација: на 200 метри од Гондолата
Капацитет: 84 двокреветни соби, 7 студија, 34 апартмани.
Хотелски содржини: Лоби бар, ресторан, Спа центар, турска бања, парна и финска сауна, џакузи, внатрешен и надворешен базен, аква парк...
Опременост на собите: сите соби се опремени со кабловска ТВ, сопствен тоалет, телефон, мини бар, сеф.
 

ПОБАРАЈТЕ НАЈДОБРА ПОНУДА ВО АГЕНЦИЈА

 
 
Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
 
Во цената е вклучено:
- користење на aqua park, attraction river со хидромасажа, џакузи, водена пештера, базен со ѕид за качување со хидромасажа, детски базен со мини тобоган, внатрешни и надворешни базени, две сауни, фитнес, парна и турска бања, ледена фонтана, авантуристички туш, релакс зона, ски гардероба,  паркинг, интернет на јавните места, транспорт до ски гондолата.  
         
Во цената НЕ е вклучено: 
- Туристичка такса за престој  1 € возрасен и деца 2-12г. на ден.
- Доплата за ручек  9€ / возрасен, 4,5€/ дете ( 3-13 г.)
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 90€ / возрасен, 50€/ дете ( 2-12 г.)
- Доплата за Божиќна вечера ( не задолжителна ) 50€ / возрсен , 30€ / дете (2-12 г)
 
Максимален број на лица: DBL 2+1,  App 1 спална ( 2+2 ), APP 2 спални (4+2)

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.

Медија

Прочитано 8512 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top