fbpx

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 13.12.2021 10% ПОПУСТ

STRAZHITE 4* BANSKO
1 01.11.2021
17.12.2021
18.12.2021
25.12.2021
26.12.2021
01.01.2022
02.01.2022
08.01.2022
09.01.2022
21.01.2022
22.01.2022
18.02.2022
19.02.2022
04.03.2022
05.03.2022
01.04.2022
ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН
STANDARD ROOM
DOUBLE ROOM 109 116 155 150 116 140 116 109
DOUBLE ROOM+EXTRA BED 153 163 217 210 163 197 163 153
SINGLE ROOM 73 99 96 93 76 89 99 73
DBL 1+1 CHD (2-11,99) 82 88 117 113 85 106 88 82
SGL 1+1 CHD (0-1,99) 74 100 97 94 77 90 100 74
DBL 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 83 89 118 114 86 107 89 83
DBL 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 110 117 156 151 117 141 117 110
DBL 2+1 CHD (0-1,99) 110 117 156 151 117 141 117 110
DBL 2+1 CHD (2-11,99) 110 117 156 151 117 141 117 110
MAISONETTE
MEZONET 2 ADULTS 133 140 179 174 140 165 140 133
MEZ2A 1+1 CHD (2-11,99) 133 140 179 174 140 165 140 133
MEZ2A 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 134 141 180 175 141 166 141 134
MEZ2A 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 134 141 180 175 141 166 141 134
MEZ2A 2+1 CHD (0-1,99) 134 141 180 175 141 166 141 134
MEZ2A 2+1 CHD (2-11,99) 134 141 180 175 141 166 141 134
MEZ2A 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 135 142 181 176 142 167 142 135
MEZ2A 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 135 142 181 176 142 167 142 135
SUITE
SUITE 2 ADULTS 133 140 179 174 140 165 140 133
SUI2A 1+1 CHD (2-11,99) 133 140 179 174 140 165 140 133
SUI2A 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 134 141 180 175 141 166 141 134
SUI2A 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 134 141 180 175 141 166 141 134
SUI2A 2+1 CHD (0-1,99) 134 141 180 175 141 166 141 134
SUI2A 2+1 CHD (2-11,99) 134 141 180 175 141 166 141 134
SUI2A 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99) 135 142 181 176 142 167 142 135
SUI2A 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99) 135 142 181 176 142 167 142 135
Такса за лице
(еднократно )
5 5 5 5 5 5 5 5
Отказ Под 2 дена 1 ноќ Под 2 дена 1 ноќ Под 7 дена 100% Под 2 дена 1 ноќ Под 2 дена 1 ноќ Под 28 дена 1 ноќ Под 2 дена 1 ноќ Под 2 дена 1 ноќ
No Show 2 ноќи 2 ноќи 100% 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи 2 ноќи
Доплата за Новогодишна Вечера 90 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 2 до 11.99 год.
Цената вклучува: користење на затворен базен,парна бања,сауна,фитнес,WI-FI ( во лоби ) и трансфер до гондолата
ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР = 62 МКД
Прочитано 254 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top