fbpx

 

 

ŽUPA WELLNESS & SPA 3*+
10% попуст за уплата до 20.10.2021
Цените се дадени за НАЕМ на Апартман за 7 ноќи
09.12
19.12
19.12
26.12
26.12
02.01
02.01
23.01
23.01
30.01
30.01
06.02
06.02
13.02
13.02
20.02
20.02
06.03
06.03
13.03
13.03
20.03
20.03
27.03
27.03
03.04
Бр.на ноќи Мах лица 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
Aпп 2 2 256 435 708 707 476 438 476 580 580 442 331 230 205
Aпп 3 3 288 490 797 796 536 493 536 652 652 497 373 259 235
Aпп 4 4 320 544 886 884 595 547 595 725 725 552 414 288 260
Aпп 5 5 368 626 1018 1017 684 630 684 833 833 635 476 331 299
Aпп 6 6 448 762 1.24 1.238 833 766 833 1.014 1.014 773 580 403 360
Aпп 7 7 493 838 1.364 1.362 916 843 916 1.116 1.116 850 638 443 400
Акции пресметани во цената 7=6 -10% -10% -15% -15% -15% -20% 7=6 7=6 7=5 7=5 7=5
Цените се дадени за наем на Апартман на ден
Дневен ценовник Max
лица
09.12
19.12
19.12
26.12
26.12
02.01
Нед-Чет
26.12
02.01
Чет-Нед
02.01
23.01
23.01
30.01
30.01
06.02
06.02
13.02
13.02
20.02
20.02
06.03
06.03
13.03
13.03
20.03
20.03
27.03
27.03
03.04
Апп 2 2 42 69 87 120 112 80 74 80 104 97 74 55 46 41
Aпп 3 3 48 78 98 135 126 90 83 90 117 109 83 62 52 47
Aпп 4 4 53 86 109 150 140 100 92 100 130 121 92 69 58 52
Aпп 5 5 61 99 126 172 161 115 106 115 149 139 106 79 66 60
Aпп 6 6 74 121 153 209 196 140 129 140 182 169 129 97 81 72
Aпп 7 7 82 133 168 230 216 154 142 154 200 186 142 106 89 80

Во цената е вклучено:
- Цените се дадени НАЕМ на студио / апартман
- Користење на Ски Гардеробер
- Wi- Fi

Во цената НЕ Е вклучено:
- Полупансион (доплата е задолжителна во период 19.12-20.03) 19€ по лице на ден за возарасни; Деца 2-10 години 9,5€ по лице на ден; Деца до 1,99 години ГРАТИС;
- Tуристичка такса (задолжително се наплаќа во агенција) 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца 0-6,99 години ГРАТИС;
- Wellness & Spa центар – внатрешен базен (димензии 9х4,5m), џакузи, сауна, релакс зона (користење на спе центар се доплаќа на лице место);
- Подземна гаража 8€ на ден по кола (плаќање на лице место – резервација не е дозволена);

Ковид политика:
Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
-Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
-Затварање на граници

Напомена:
- Цените се дадени во ЕУР, плаќање се врши исклучиво во денарска противредност по кур 1€=62 денари.

 

Прочитано 120 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top