fbpx

Harmonija Hotel & Spa 4*

Цени се по лице на ден на база Ноќевање со појадок

Teрмин Услуга Studio Standart Studio Premium Junior Suite Junior Suite De Luxe Family Apartment Superior Apartment
Max возрасни 2 2 2 2 2 2
Мах деца 2-5 год. / 1 2 2 2 2
Мах деца 5-11,99 год. / / 1 1 2 2
29.11-26.12 ВВ 51 53 57 62 67 71
27.12-02.01 ВВ 64 68 73 78 85 91
03.01-23.01 ВВ 60 63 68 74 79 85
24.01-10.02 ВВ 54 56 61 66 72 77
11.02-27.02 ВВ 60 63 68 74 79 85
28.02-03.04 ВВ 54 56 61 66 71 77
04.04-21.04 ВВ 51 53 57 62 67 71
22.04-08.05 ВВ 46 48 52 56 61 64

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Користење на Wellness & Spa центар ( затворен базен 9х4,5m со џакузи, длабочина 1,5m, финска сауна, солена соба, парна бања, тапидариум, отворен базен 12 х 4,5 m)

Во цената не е вклучено:
- Турстичка такса 1€ по лице на ден; Деца до 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (се наплаќа во агенција);

Напомена:
- Доплата за Single Room +75% од цената во табелата;
- Доплата за вечера 10,20€ по лице на ден; Деца до 11,99 години имаат 30% попуст;
- Доплата за деца 5-11,99 години на дополнително легло 13€ на ден;
- Доплата за 3-то возрасно лице на дополнително легло 22€ по лице на ден;
- Доплата за новогодишна вечера 34€ за возрасни, деца до 11,99 години 8,50€;

Прочитано 101 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top