fbpx

JAT Aparmets – Kopaonik

Еден од најстарите и најпознатите апартмански објекти во Копаоник - Јат Апартмани, се наоѓаат во центарот на туристичката населба, на надморска висина од 1780m. Во непосредна близина на хотелот CLUB A и ски стазите. Најблиски жичарници се „Панчиќев врв“ и „Мало језеро“

Во објектот постојат 134 апартмани со различни структури за сместување од 1 до 6 лица. Изградени се и декорирани во планински стил. Секој апартман има комплетно опремена кујнска ниша, сопствена бања, телефон и ТВ.

Од дополнителна содржина на располагање на гостите има ресторан каде има можност за доплата за полупансион или полн пансион, игротека, ski-servis, салон за масажа, како и бесплатен интернет во целиот хотел.

 

Цените се дадени по Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ

Тип на соби Бр на лица 28.11 05.12 05.12 12.12 12.12 26.12 26.12 23.01 23.01 30.01 30.01 06.02 06.02 20.02 20.02 27.02 27.02 13.03 13.03 10.04
Бр на ноќи 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7
Акција 10% попуст пресметан во цената 10% попуст пресметан во цената 10% попуст пресметан во цената
0+1 / А 2 254 340 376 568 440 461 540 461 317 306
2+0 / В 2 277 357 444 616 481 504 586 504 345 312
1+1 / С 3 284 389 485 664 497 521 631 521 392 327
2+1 / D 4 306 464 533 703 605 634 668 634 458 412
3+1 / E 5 484 489 746 1.09 680 680 1.036 680 495 469
4+1 / 2+2 F 6 462 553 829 1.204 780 817 1.143 817 582 547

Во цената е вклучено:
- Наем на Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса и хотелско осигурување 1€ по лице на ден; Деца до 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години само осигурување 0,20€ по лице на ден.
- Појадок и Вечера 18,5€ по лице на ден (деца 2-10 години 50% попуст)
- Појадок,Ручек и Вечера 26€ по лице на ден (деца 2-10 години 50% попуст)

Прочитано 118 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top