fbpx

Villa / Aparments Milmari – Kopaonik

Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ

Тип на сместување 01.12
27.12
28.12
04.01
05.01
15.01
16.01
10.02
11.02
26.02
27.02
01.04
Мин.ноќи 3 5 3 3 3 3
S2 – Студио за 2 лица 40 68 48 44 56 40
S3- Студио за 3 лица 49 85 57 55 71 49
S4- Студио за 4 лица 51 91 60 59 75 51
Аpp 2-Lux Aпартман за 2 лица 53 95 65 61 78 53
Аpp 4-Aпартман за 4 лица 55 100 69 63 80 55
DPLX 4 Lux-Дуплекс до 5 лица 73 110 85 81 100 73
DPLX 4-6 -Дуплекс за 6 лица 75 125 99 87 116 75
President 120 180 150 140 160 120

Во цената е вклучено:
- Наем на студио / апартман за минимум 3 ноќи
- Ваучер со 30% попуст за содржините на Спа центар во склоп на H.Milmari Resort
- Wi-FI
- Надворешен паркинг (лимитиран број на места)
- Ски Гардеробер

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
- Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
- Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден

Напомена:
- За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
- Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
- Дете 0-4,99 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло - ГРАТИС

Ковид политика:
- Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
- Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
- Затварање на граници

Галерија

Прочитано 240 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top