fbpx

Vila Kopaonik – Kopaonik
http://www.vilakopaonik.com 

Vila Kopaonik е еден од поновите објекти на Копаоник. Своите први гости ги примил во декември 2014 год. Се наоѓа на надморска височина од 1710 m во центарот на Копаоник, во непосредна близина на “JAT apartmani”. Објектот е отворен во текот на целата година. Vila Kopaonik е современ објект изграден од првокласните материјали. Во понуда се студија и апартмани со површина од 28 – 62 m2, некој од нив со баллкон. Објектот има и двокатна подземна гаража со 30 места, поврзана со лифт. Вилата е покриена со бежичен интернет, а во понуда е и кабловска ТВ, ски остава.

Опис на сместувачките единици:
0+1 studio – тросед на расклопување
1+1 studio – тросед и фотеља на расклопување
2+1 studio (28 -35m2) – 2 троседи на расклопување
VIP 1 apartman (max 5 лица) – 1 спална соба, 2 купатила и дневна соба
VIP apartman – (max 5 лица) – 2 спални соби, дневна соба

Early Booking
10% попуст за резервации уплатени до 30.09.2021

Цените се дадени по СОБА на ден на база наем

Тип на сместување Мах лица 19.12
26.12
26.12
23.01
23.01
27.02
27.02
06.03
06.03
13.03
13.03
27.03
Број на ноќи 7 7 7 7 7 7
1+1 Студио 3 425€ 466€ 425€ 425€ 425€ 399€
2+1 Студио 5 509€ 595€ 551€ 509€ 509€ 484€
Вип 1 Апартман 6 823€ 1.11€ 858€ 858€ 763€ 763€
Вип Апартман 5 956€ 1.21€ 1.01€ 1.01€ 958€ 958€

Во цената е вклучено:
- Наем на Студио / Апартман
- Користење на Ски Гардеробер
- Wi-FI
- Секојдневно одржување на студио / апартман

Во цената не е вклучено (плаќање во агенција):
- Туристичка Такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС
- Хотелско осигурување 0,50€ по лице на ден
- Подземна гаража 10€ по лице на ден (плаќање на рецепција)

Опис на сместување:

Студио постојат два типа на студио 1+1 и 2+1
- 1+1 Студио се состои од 1 соба еден тросед на развлекување и фотеља на спуштање
- 2+1 Студио се состои од 1 соба два троседа на развлекување и фотеља на спуштање
Квадратура на студијата е околу 30m².Секое студио поседува кујна која е комплетно опремена (шпоред,мини фрижидер).Исто така располагаат со LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.Секое студио има свој ормар во ски сервис.

Вип 1 Апартман
- Составенен од 2 простории дневна соба со тросед на развлекување и гарнитура на развлекување, во спална соба брачен кревет и фотеља на развлекување.Квардатура околу 65m².
Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.

Вип Апартман
- Апартманот е составен од 3 простории. Дневна соба со гарнитура (не се развлекува) и кујна,една спална соба со брачен кревет и друга спална соба со 2 единиечни кревети и еден кревет на спуштање.Квадратура на апартманот е околу 78 m². Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.
Апартманот располага со мини приватна сауна.

Прочитано 230 пати

КОНТАКТ

  • 11-ти Октомври бр. 13, 1400 Велес
  • Viber & WhatsApp 078 730 777

ОТВОРЕТЕ ЈА НАШАТА
А ОДБЕРЕТЕ ЈА ВАШАТА СТРАНА ЗА ПАТУВАЊЕ !!!

Работно време

Работно време Октомври -Март

Понеделник - петок 09.00 - 17.00

Сабота 09.00-13.30

Top